11 saspringti trilleri, kurus lasīt, ja jums patika asi objekti

Mīli Gillian Flynn debijas romānu un nevaru sagaidīt HBO sēriju ar Eimiju Adamsu galvenajā lomā? Pievienojiet šīs grāmatas, piemēram, 'Sharp Objects', savam TBR sarakstam.

Grāmatu, piemēram, asu priekšmetu attēls Grāmatu, piemēram, asu priekšmetu attēlsKredīts: Anne Marie Fox / HBO

Jūs droši vien pazīstat Džilianu Flinnu no viņas masveidā veiksmīgā trillera Aizgājusi meitene . Grāmata par Niku un Eimiju Dunni ar lielāko, nekā dzīves griezumu, grāmatu pasauli pārņēma vētrā. Dažus gadus vēlāk tas aizrāva arī kino skatītājus. Bet jūs, iespējams, esat mazāk pazīstams ar Flinnas pirmo romānu, Asi objekti .



Ja neesi dzirdējis Asi objekti , tas drīz būs visur. HBO satriecošo krimināltrilleri pielāgoja TV seriālam, un tā pirmizrāde notiek svētdien, 8. jūlijā.

draugi, kuri nejautā, kā tev iet

Asi objekti HBO būs milzīgs. Patīk, milzīgs . Tas zvaigznes Amy Adams kā Camille , reportiere, kas atgriežas dzimtajā pilsētā, lai atspoguļotu divu jaunu meiteņu šausmīgās slepkavības. Bet, kad viņa atkal satiekas ar savu māti un pusmāsu, viņa vairāk nekā jebkurš ir saistīta ar upuriem. Tas ir piepildīts ar preču zīmes Gillian Flynn līkločiem un padarīs jūs pat skūpstošāku nekā Aizgājusi meitene darīja. Jā, patiešām.





Ja jau esat lasījis Asi objekti , jūs zināt, cik tas ir lieliski. Un, ja vēl neesat to izdarījis, jūs drīz iemīlēsieties HBO sērijā. Katrā ziņā šeit ir 11 līdzīgas grāmatas Asi objekti lasīt, kad nepieciešams nākamais krimināltrillera labojums.

1 Ēnas autore Evgenia Citkowitz

toņu attēls-book-photo.jpg toņu attēls-book-photo.jpgKredīts: W. W. Norton Company

Katrīna un Maikls, joprojām skumstot par pusaudžu meitas zaudējumu, cīnās par normālu dzīvi. Kad pie viņu durvīm parādās sieviete vārdā Kiera un apgalvo, ka viņa iepriekš tur dzīvojusi, Katrīna ir sajūsmā par domu iegūt jaunu draugu. Bet drīz iznāk pagātnes noslēpumi, un viss nav tā, kā šķiet.



divi Atgriez mani autore B.A. Parīze

picture-of-bring-me-back-book-photo.jpg picture-of-bring-me-back-book-photo.jpgKredīts: St. Martin’s Press

Kamēr Finn un Layla, jauns pāris, atvaļinājumā, viņi apstājas degvielas uzpildes stacijā, lai Finn varētu izmantot tualeti. Kad viņš atgriezīsies, Layla vairs nebūs. Vismaz šo stāstu soms stāsta policijai. 10 gadus uz priekšu ātri soms ir saderinājies ar Lailas māsu. Viņš uzzina, ka kāds no viņa pagātnes redzēja Layla slēpšanos redzamā vietā. Vai tā varētu būt taisnība? Un vai tas nozīmē, ka dīvainie gadījumi, kādus Soms ir piedzīvojis, piemēram, slepenie ziņojumi un slēptās norādes, tomēr nav nejaušība? Atgriez mani liks jums uzminēt līdz pašām beigām.

3 Guļ gaidā autore Liza Nugenta

attēls-guļot-grāmatā-photo.jpg attēls-guļot-grāmatā-photo.jpgKredīts: Galerija / skautu prese

Lidijas dzīve, šķiet, ir perfekta. Viņas vīrs ir labi cienīts tiesnesis, viņiem ir skaists dēls un viņi dzīvo krāšņā savrupmājā. Tomēr viņu mājās ir tumšs noslēpums: Lidija palīdzēja vīram noslēpt slepkavību. Un, kad viņas dēls uzzina noslēpumu, viss tiek savīti.

4 Kaut kas ūdenī autore Katrīna Stedmane

attēls-kaut-kas-ūdenī-grāmatā-foto.jpg attēls-kaut-kas-ūdenī-grāmatā-foto.jpgKredīts: Ballantine

Bora Borā medusmēnesī nirstot, Ērina un Marks ūdenī atklāj bīstamu atklājumu. Viņiem ir izvēle: vai viņiem vajadzētu izteikties vai paturēt noslēpumu pie sevis? Kad uzzināsiet, kas atrodas ūdenī, jūs nevarēsiet pārtraukt lasīšanu.

5 Ko zināja mana māsa autore Ņina Laurina

attēls-of-what-my-sister-know-book-photo1.jpg attēls-of-what-my-sister-know-book-photo1.jpgKredīts: Grand Central Publishing

Pēc tam, kad viņu atzina par vainīgu mājas ugunsgrēkā, kurā nogalināti viņa vecāki, Eli izcieta 13 gadus cietumā. Tagad, kad viņš ir izgājis, viņš meklē savu dvīņu māsu Andrea. Jo tagad ir viņas kārta kaut ko zaudēt.

6 Sirsniņu burka autore Jennifer Hillier

attēls-of-heart-book-book-photo.jpg attēls-of-heart-book-book-photo.jpgKredīts: Minotaura grāmatas

Vairāk nekā desmit gadus pēc pazušanas 16 gadu vecumā mežā tika atrastas Andželas mirstīgās atliekas. Viņas labākais draugs Keizers, tagad detektīvs, beidzot zina patiesību: viņu nogalināja pazīstamais sērijveida slepkava Kalvins Džeimss, kurš arī ir viņu otra labākā drauga Džordžinas vidusskolas draugs. Tagad, kad patiesība nav zināma, parādās vairāk ķermeņu - un vēl vairāk savītas patiesības nonāk virsmā.

7 Manējais autors J. L. Batlers

picture-of-mine-book-photo.jpg picture-of-mine-book-photo.jpgKredīts: William Morrow

Francīna ir šķiršanās advokāte, kura sāk romānu ar Martinu, vienu no viņas klientiem. Viņa uztraucas, ka viņa laulība ar Donnu vēl nav beigusies, neskatoties uz viņa pārliecību, ka tā ir. Kādu nakti Francīna nolemj viņus izspiegot. Un tiešām, viņa pamana viņus kopā pusdienojošus. Nākamajā rītā viņa pamostas kaimiņa dzīvoklī ar asinīm uz drēbēm un nav ne jausmas, kā viņa tur nokļuva. Un glazūra uz kūkas? Donna ir pazudusi. Lasot, jums būs tik daudz jautājumu Manējais , un jums būs tik jautri uzzināt atbildes.

es būšu mājās uz 1998. gada Ziemassvētkiem

8 Pakaramais autors Džeks Hīts

bende-grāmata-foto.jpg bende-grāmata-foto.jpgKredīts: Hanoveres laukums

Timotijs Bleiks, vēl viens bende, ir meistars neiespējamu lietu risināšanā. Bet viņš ir arī sociopāts ar noslēpumu un šausminošu rituālu: par katru glābto dzīvību viņš to arī paņem. Pakaramais nav domāts vājš sirdij. Bet, ja jūs meklējat grāmatu, kurā apvienots Patriks Betmens un Hanibals Lekters, tā var būt jūsu aleja.

9 Māsa autore Luīze Jensena

māsas grāmatas attēls.jpg māsas grāmatas attēls.jpgKredīts: Grand Central Publishing

Greisu vajā labākās draudzenes Čārlija pēdējie vārdi, pirms viņa nomira: “Es izdarīju kaut ko briesmīgu, Greisa. Es ceru, ka jūs varat man piedot. ” Kad Greisa iziet cauri vecai laika kapsulai, kuru viņi izveidoja kopā - un atver noslēpumaino rozā aploksni, kurā Čārlijs ieslīdēja pēdējā sekundē, - viņa saprot, ka ir DAUDZ, ko viņa nezina par savu labāko draugu.

10 Trīs dienas trūkst autore Kimberlija Belle

Trīs dienu attēls-pazudis-grāmata-foto.jpg Trīs dienu attēls-pazudis-grāmata-foto.jpgKredīts: Park Row

Kad Kat dēls Ītans pazūd mežā, braucot uz nakti kopā ar savu klasi, viņa ļoti vēlas atbildes. Bet cita skolas māte Stefa, iespējams, ir vairāk saistīta ar šo stāstu, nekā kāds varēja paredzēt.

vienpadsmit Ārējais autors Stīvens Kings

attēls-of-the-outsider-book-photo attēls-of-the-outsider-book-photoKredīts: Scribner

Ja meklējat tādas grāmatas kā Asi objekti , neskaties tālāk par Stīvenu Kingu. Vai noziedzības trilleri kļūst labāki par šo? Nepalaidiet garām viņa jaunāko romānu, Ārējais .

Laimīgu lasīšanu un nepalaid garām Asi objekti , kuras pirmizrāde HBO notiek 8. jūlijā.